AG Brokers Broker ubezpieczeń

Ubezpieczenie NNW – grupa otwarta

grupowe-ubezpieczenie-na-zycie-axa

Mamy dla Państwa propozycję zabezpieczenia siebie i rodziny na wypadek zdarzeń losowych. Jest to bardzo dobra oferta na ubezpieczenie NNW i na życie, którą przegotowała AXA (niemiecka firma ubezpieczeniowa). Jest to zarówno ubezpieczenie na życie jak i wypadkowe oraz świadczenia rodzinne (uszczerbek na zdrowiu, pobyt w szpitalu, operacje, wypłata pieniędzy na wypadek śmierci, zabezpieczenie rodziny, na wypadek uszkodzenia ciała, poważnego zachorowania, urodzenia dziecka, śmierci rodziców i teściów, śmierci współmałżonka).

Zaletą tego programu jest też:

  • pomoc finansowa po każdym wypadku w kwocie 3000 zł, którą można sobie przeznaczyć na rehabilitację
  • oraz szybki i bezpłatny dostęp do lekarzy 30 specjalności w przypadku poważnego zachorowania. Do wyboru w zależności od potrzeb jest kilkanaście pakietów. Oferty są dla singli, dla rodzin i dla rodzica z dzieckiem. Za nieduże pieniądze jest bardzo dobre zabezpieczenie w razie wypadku czy choroby. Do ubezpieczenia jest też ciekawy program rabatowy. Ubezpieczenie można zawrzeć miedzy 16 a 55 rokiem życia.

Polecamy też ubezpieczenie dla dzieci oraz pomoc przy zachorowaniu na nowotwór.

 

ZALETY PROGRAMU

więcej / niż standard

 

  1. Do ubezpieczenia mogą przystąpić osoby już od 15 roku życia.
  2. Pięć wariantów ubezpieczenia do wyboru, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych potencjalnego ubezpieczonego.
  3. Świadczenie za uszczerbek lub uszkodzenie ciała zostanie wypłacone za sam fakt zdarzenia , a nie za jego konsekwencje. Pozwala to na wypłatę odszkodowania od razu nie czekając na zakończenie leczenia i umożliwia ubezpieczonemu korzystanie z pieniędzy tuż po wypadku.
  4. W przypadku poważnego zachorowania ubezpieczonego, małżonka, dziecka- w ramach ubezpieczenia jest do wykorzystania 30 bezpłatnych konsultacji/wizyt w ciągu roku u lekarzy specjalistów, bez skierowań , bez kolejek. Dostępność lekarzy w ciągu 3-5 dni.- HIT
  5. W przypadku urodzenia dziecka wymagającego leczenia – konsultacje/ wizyty u lekarzy wszystkich specjalizacji. Limit 12 bezpłatnych wizyt w ciągu roku – HIT
  6. AXA 24- to pakiet nowoczesnych świadczeń opiekuńczych, medycznych dla całej rodziny ubezpieczonego. Firma AXA przygotowała kwotę 3 000 zł na każde zdarzenie . Limit może być wykorzystany wielokrotnie jeżeli odnosi się do różnych zdarzeń losowych. Można te pieniądze wydać np. na rehabilitację po wypadku, na sprzęt rehabilitacyjny, wizyty lekarskie – HIT
  7. Świadczenia opiekuńcze i medyczne dla rodziców i teściów: opieka pielęgniarska, transport na wizytę lekarską.
  8. AXA Benefit to onlineowy, najszerszy w Polsce Program Rabatowy. Ubezpieczony ma rabaty nawet do 55% na szeroki wachlarz produktów i usług. Około 150 firm. Ubezpieczony może kupić po obniżonych cenach sprzęt AGD/RTV, skorzystać z usług restauracji, taniej wyjechać na wakacje itp.

 

ubezpieczenie-pomoc-na-raka

ubezpieczenie-dla-dzieci

 

Pobierz ulotkę wraz z deklaracją »