AG Brokers Broker ubezpieczeń

5 korzyści jakie przyniesie Ci ubezpieczenie pojazdów we flocie

Zadbaj o bezpieczeństwo i zapewnij ochronę pojazdom firmowym. Bez względu na to czy jesteś właścicielem małej czy dużej floty ubezpieczenie firmy to najlepsze rozwiązanie. Oferta ta, została stworzona z myślą o Klientach mających przynajmniej pięć pojazdów, które chcieliby ubezpieczyć. Umowy najczęściej zawieramy na rok i ze stałą stawką – takie rozwiązanie jest bardzo opłacalne i niesie szereg korzyści dla przedsiębiorcy.

Klienci korzystający z naszych usług zyskują przede wszystkim:

 1. Uśrednienie szkodowości

  Dzięki niej szkoda jest korygowana o liczbę pojazdów. W związku z tym, Klient nie musi obawiać się wysokich kwot jakie zostałyby na niego nałożone za spowodowane szkody zgodnie z obliczeniami wykonywanymi według standardowego kalkulatora.

 2. Niezmienne stawki na czas trwania umowy

  Najczęściej umowę flotową zawiera się na rok, wtedy też strony ustalają wspólnie stawkę jaka będzie opłacana za każdy pojazd. Przez rok kwota ta jest niezmienna – nawet jeśli Klient spowoduje szkodę lub wzrosną stawki na rynku. Takie rozwiązanie daje poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji finansowej.

 3. Kompleksowa obsługa administracyjna

  Pomaga Klientom w dotrzymaniu terminów ubezpieczeń, ale także w zgłaszaniu i likwidacji szkód. Osoby korzystające z naszej oferty zyskują własnego opiekuna floty, który zajmuje się między innymi dostarczaniem polis, dokumentów, a także znajdowaniem atrakcyjnych rozwiązań.

 4. Oszczędność czasu

  Ma ogromne znaczenie, zwłaszcza dla właścicieli dużej liczby pojazdów. Ubezpieczenia floty zawierane są na konkretną stawkę, co daje pewność, że wysokość opłat za każdy kolejny pojazd będzie wynosiła dokładnie tyle samo. Takie rozwiązanie sprawia, że Klient nie musi tracić czasu na kalkulowanie kosztów tylko od razu wie, ile zapłaci.

 5. Ochronę firmowych pojazdów w leasingu

  Umowy, które podpisujemy z Klientami spełniają wszystkie niezbędne wymogi leasingu. W związku z tym, wnioskodawca może wybrać, czy chce ubezpieczyć pojazd przez leasing czy we flocie.

Jak widać ubezpieczenie floty to rozwiązanie, które jest nie tylko korzystne, ale również bardzo wygodne i bezpieczne. Chętnie pomożemy znaleźć taką ofertę, która będzie w pełni dopasowana do potrzeb danej firmy.