AG Brokers Broker ubezpieczeń

Pomoc prawna

Prowadzona przez nas kancelaria brokerska to miejsce, w którym zajmujemy się obsługą Klientów w zakresie ubezpieczeń. Do naszych obowiązków należy ocena szans ryzyka, negocjacje, a także świadczenie usług sprzedaży. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje ubezpieczeń – majątkowe, na życie, komunikacyjne, NNW, budowy oraz zdrowotne, dzięki czemu każdy Klient znajdzie takie, które będzie dla niego odpowiednie. Dostępne są w różnych wariantach, co pozwala dopasować je także do możliwości finansowych Klientów.


jkk-kancelaria
W ramach naszych usług współpracujemy również z kancelarią prawną JKK, która wspiera nas w uzyskiwaniu należnych odszkodowań, a także zajmuje się reprezentowaniem naszych Klientów podczas spraw sądowych. Wspieramy także osoby, które doznały szkody osobowej, majątkowej, rzeczowej, a także będące ofiarami błędów medycznych. Na spotkanie z nami można umówić się telefonicznie, mailowo lub osobiście w naszej kancelarii. Podczas konsultacji, po zapoznaniu się z problemem przedstawimy możliwe rozwiązania i postaramy się znaleźć to, które będzie satysfakcjonujące dla Klienta.

Dochodzenie odszkodowań

Posiadanie ubezpieczenia daje poczucie bezpieczeństwa osobie, która je wykupiła. W razie niespodziewanego zdarzenia może bowiem liczyć na wsparcie i odszkodowanie. Niestety czasem ze względu na okoliczności osoba nie może uzyskać rekompensaty, która się jej należy, mimo tego, że powinna. Nasza kancelaria brokerska przy współpracy z kancelarią prawną JKK zajmuje się obsługą Klientów, a także doradztwem w sprawach z tego zakresu. Współpracujemy także z rzeczoznawcami, którzy w razie problemów z wypłatą zbyt niskiego lub zbyt wysokiego odszkodowania pomogą zweryfikować, czy Klient otrzymał odpowiednią kwotę w ramach rekompensaty od ubezpieczyciela lub innego podmiotu, który w danej sytuacji był zobowiązany do jej udzielenia.

Naszą pomoc brokerską kierujemy do Klientów z Wrocławia, ponieważ tam mamy swoje biuro, ale chętnie udzielimy wsparcia również osobom mieszkającym w innych miastach na terenie całej Polski. W celu umówienia się na spotkanie, prosimy o kontakt telefoniczny.