AG Brokers Broker ubezpieczeń

Ubezpieczenia flotowe

Ubezpieczenia flot samochodowych to pełna ochrona pojazdów firmowych dostosowana zarówno dla właścicieli dużych, jak i małych firm. Naszą ofertę kierujemy do Klientów, którzy posiadają więcej niż pięć pojazdów. Pakiet ubezpieczeń flotowych będzie dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb i naszych rekomendacji.

Ubezpieczenie flotowe – korzyści dla firm

Klienci wybierający ubezpieczenie floty mają gwarancję niezmienności stawek przez cały okres trwania umowy, niezależnie od zmiany taryf ubezpieczyciela czy też bieżącego poziomu szkodowości. Dodatkowym udogodnieniem są uproszczone procedury, jeśli chodzi o zawieranie umów.

W ramach naszych usług oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne, takie jak:

  • OC pojazdów mechanicznych,
  • AC – auto casco,
  • NNW – następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • ASS – assistance.
  • ubezpieczenie szyb

Firmy korzystający z oferty flotowej mogą liczyć również na kompleksową obsługę administracyjną. W jej ramach Klient otrzymuje indywidualnego opiekuna floty, którego zadaniem jest oferowanie atrakcyjnych rozwiązań, sprawne dostarczanie polis, dokumentów, ale także pilnowanie terminów ubezpieczeń. Klientom pomagamy również w zgłaszaniu i likwidacji powstałych szkód.

Czy jest możliwość ubezpieczenia flotowego dla pojazdów w leasingu?

Pojazdy użytkowane na podstawie umów leasingowych mogą również być objęte umową flotową. Nasze umowy konstruujemy tak aby spełniały wymogi leasingu.

Klient ma wówczas możliwość wyboru czy ubezpiecza pojazd przez leasing czy we własnej flocie. Od wielu lat obserwujemy, że w zdecydowanej większości przypadków (ok. 80%) oferty flotowe są bardziej atrakcyjne niż te oferowane przez leasingi.

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego wzbogacamy ofertę o coraz to nowsze rozwiązania jak np. GAP – ubezpieczenie , które zapewnia ochronę przed utratą wartości pojazdu w czasie.

Zachęcamy do skorzystania w Waszej działalności do rozwiązania jakim jest ubezpieczenie flot.